• Naujienos

 • 2010 metų projektai

  1. „Kūrybinių industrijų skatinimas tarp Visagino miesto jaunimo“, finansuojamo Jaunimo reikalų departamento prie SADM.

  Projekto tikslas – apmokyti Visagino jaunimą įvairių amatų bei suteikti jiems informacinį pagalbą kaip galima uždirbti iš savo kūrybiškumo ir tokiu būdu sukurti sau darbo vietą. Projekto biudžetas – 5000 Lt.

  Ne paslaptis, kad jaunimo nedarbas Lietuvoje yra viena iš opiausių problemų, o jauni žmonės, kurie yra kūrybiškos sielos dar sunkiau suranda sau tinkamą darbą, todėl savo verslo kūrimas jiems gali būti labai sprendimų savirealizacijos.

  Projekto rėmuose 20 jaunų žmonių buvo apmokyti laikrodžių gamybos, šilko tapybos, papuošalų ir muilo gamybos, vėlimo. Taip pat buvo organizuoti verslo pagrindu mokymai, kurie buvo dėstomi Inkubatoriaus specialistu. „Šis projektas padėjo atskleisti mano kūrybinį potencialą ir parodė, kad savo kūrybiškumo pagalba gali uždirbti pinigus ir pačiai sukurti sau darbo vietą“ – sako Aliona Masterova, projekto dalyvė.

  Projekto metu sukurti kūriniai ir papuošalai buvo eksponuoti Jaunimo reikalų departamento organizuojamoje konferencijoje „Jaunimo verslumas: esama situacija, iššūkiai ir galimybė“, kuri įvyko lapkričio 4 d. Vilniuje, kur gavo aukščiausius įvertinimus.

  Projekto akimirkos:

   

  2. „Jaunųjų verslininkų įmonių darbuotojų kvalifikacijos kėlimas IT srityje“, finansuojamo pagal Europos Sąjungos remiamą Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, Leonardo da Vinci programos.

  Projekto tikslas – pakelti Jaunųjų verslininkų įmonių darbuotojų kvalifikaciją ir žinias Interneto svetainės kūrimo, valdymo bei įmonės pristatymo elektroninėje erdvėje. Projekto biudžetas – 16930 euro.

  Pagrindinė projekto veikla – stažuotė buvo įgyvendinama Italijoje rugsėjo 19 – spalio 02 dienomis.

  Vizito metu projekto dalyviai dalyvavo 6 profesiniuose vizituose, buvo aplankytos Italijso IT įmonės: Paolucci Marketing, Openspace soluzioni creative, Infotel Telematica S.r.l., Nicosia & Nicosia Associati in Comunicazione, Angeli Pierre snc, XXl Grafica & Eventi Di Ottaviani Luca ir ADRIA WEB. Taip pat buvo organizuoti profesiniai seminarai, kurių metu dalyviai konsultavosi su IT specialistais Interneto svetainių kūrimo, valdymo, Interneto resursų panaudojimo įmonės veiklos viešinimui ir kitais klausimais.

  Stažuotės metu projekto dalyviai aktyviai dalyvavo ir krašto kultūrinio, istorinio paveldo pažinime: buvo aplankyti Ravenna, San Marino, Rimini provinciją.

  Projekto akimirkos:

   

  Comments Off on 2010 metų projektai

  Comments are closed.